Siparişler ve Ödeme

Aradığım ürüne nasıl ulaşabilirim?

Sayfanın sağ üst köşesine yerleştirilmiş arama alanına aradığın ürünün adını, ürün kodunu, ürün rengini yazarak veya sayfanın sol yanında bulunan menüden seçerek istediğin ürün grubuna ulaşabilirsin. Sıralama butonlarını kullanarak renk ve fiyat ile ilgili istediğin gösterime erişebilirsin.

Siparişlerimi nereden görebilirim?

Siparişlerini “Hesabım” sayfasında bulunan “Siparişlerim” başlığı altında görebilirsin.

Satın aldığım ürünle ilgili siparişimi iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Hesabım sekmesinden Siparişlerim sayfası altında siparişini seçerek ilgili siparişi iptal etme süresi (30 dakika) içerisinde iptal edebilirsin. İşleme alınmış siparişlerin iptali mümkün değildir. Siparişin işleme alındıysa eline ulaştıktan sonra iade etmek istediğin siparişini firmamıza kargolayarak iade sürecini başlatabilirsin.

Sepete ürün attığımda ürün bana rezerve edilmiş oluyor mu?

www.twist.com.tr sitesinde yapılan alışverişlerde sepete atılan hiçbir ürün rezerve edilmez. Sepete alınan her ürün satın alma işlemi tamamlanmadığı takdirde başkası tarafından alınabilir.

Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?

www.twist.com.tr'de ödeme işlemini sadece kredi kartı ile gerçekleştirebilirsin.

Neden siparişimi tamamlamak için TC Kimlik Numaramı girmeliyim?

Şirket olarak E-Arşiv uygulamasına tabi bulunmaktayız. 433 Sıra No’lu Vergi Usul Kanunu Tebliği uyarınca, faturada TC Kimlik No yer alması zorunludur.

Hangi banka kartları ile taksit imkanından faydalanabilirim?

Advantage özellikli Hsbc kartları Axess,Wing ve Fish özellikli Akbank ve Citibank kredi kartları World özellikli Yapı Kredi, Vakıfbank ve Anadolubank kredi kartları Bank Asya kredi kartları Finansbank kredi kartları Maximum özellikli İş Bankası A.Ş ve Ziraat Bankası kredi kartları Bonus, Miles&Smiles, Amex, Flexi özellikli Garanti Bankası, Denizbank, Teb, Şekerbank, Ing Bank, Eurobank, Tekfen kredi kartları'nı kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsin. Listelenenler dışındaki kartlar ile sadece tek çekim ödemesi yapabilirsin.

Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

Siparişini verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

www.twist.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Hediye çeklerimi nasıl kullanabilirim?

www.twist.com.tr üzerinden kazandığın hediye çeklerini son kullanma tarihine kadar 1 KEZ kullanabilirsin. Hediye çeki ile satın aldığın ürünlerini iade etmen durumunda çekin aktifliğini kaybedecektir. Hediye çeki ile almış olduğun ürünleri herhangi bir Twist mağazasından değişim yapabilirsin.