EN
AramaSonuclari
EN SEVDİĞİN İLE SEVGİLİLER GÜNÜ

EN SEVDİĞİN İLE SEVGİLİLER GÜNÜ

 

Bir Sevgililer Günü daha geldi çattı. Şubat ayına girdiğimiz anda çoğumuzu saran 14 Şubat stresi sevgilin olsa da olmasa da yaşanıyor. Pek kaçarı yok. Sevgilin varsa, nasıl bir hediye almalıyım, sevgilin yoksa, bu Sevgililer Günü’nü de yalnız mı geçireceğim sorularıyla kafa yormak bu dünyaca ünlü ve özel günün şanından olsa gerek.

‘’Sevgi neydi? Sevgi emekti.’’ diyordu Türkan Şoray Selvi Boylum Al Yazmalım’da. Sevgiyi oluşturan en önemli şeyin birbirine verilen emek olduğuna karar vermişti en masum duygularıyla. O zaman tüm güzel duygularla, birine ya da bir şeye harcanan emeğin sevgiyi var ettiğine inanırsak, yalnızca sevgililer gününde değil, her zaman yalnız olmadığımız sonucunu çıkarabiliriz. Çünkü hayatlarımız ve çevremiz emek harcadığımız onlarca şeyle çevrili.

Sevginin en güçlü ve emek ile elde edilen türü dostlar arasında gerçekleşiyor. Omzunda ağladığımız, birlikte anlamsızca saatlerce gülebildiğimiz, bütün gün birlikte olup, akşam eve gidince de telefonda uzun uzun konuşacak konu bulabildiğimiz, tatlı kavgalar edip, daha tatlı barışmalar yaşadığımız dostlarımız bize sevgiyi çok farklı boyutlarda yaşatıyor. Ne aileye ne de sevgiliye duyulan sevgiye benziyor dostlarımıza duyduğumuz sevgi. Ailen yanında yokken dostların ailen oluyor. Sevgilin yanında yokken ise yalnızlığını paylaşıyor. Yaptığın işlerin, kafandaki düşüncelerin ilk ortağı onlar oluyor. Aradan yıllar yıllar geçiyor ve sonunda dostların hep yanında oluyor.

Twist’in ‘’Best Friends’’ tshirt’ü , hayatta her anlamda birbirini tamamlayan dostlar için özel olarak tasarlandı. Bu dost annen de olabilir baban da ya da kardeşin. Bir dost güvenini sana sonuna kadar veren sevgilin de senin dostun olabilir. Seni dinleyen, anlayan, her durumda yanında olan herkes. Biz bu Sevgililer Günü’nü dostlara armağan ediyoruz ve kalbimizin yarısını dostlarımıza veriyoruz , bu sevgililer gününü ömrümüzün sonuna kadar gardorbumuzda saklayacağımız bir hatırayla taçlandırıyoruz.

 

 

EN SEVDİĞİN İLE SEVGİLİLER GÜNÜ

11.02.2016

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.