EN
AramaSonuclari
HADİSE FOR TWIST

HADİSE FOR TWIST


Sıra dışı tasarımları ve yenilikçi tarzıyla fark yaratanların markası Twist, başarılı sanatçı Hadise işbirliği ile yepyeni bir koleksiyona imza attı: “Hadise for Twist”.

Siyah, ekru, kırmızı ve bej renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyon; Rock Şıklık, Cool Leopar, Kırmızı Etkisi ve Yıldız Işıltısı olmak üzere dört ayrı temadan oluşuyor. Rock detaylardan ilham alan siyah, süet ve deri ağırlıklı Rock Şıklık teması zımba, kuş gözü ve inci detayları ile feminen bir kimlik kazanırken, koleksiyondaki basic parçalar ile rahatlıkla kombinlenebilen Cool Leopar temasında leopar deseni modern siluetlerle ve farklı kumaşlarla birleşiyor. Kırmızı Etkisi temasında kırmızının enerjisi ve gücünün vurgulandığı modeller yer alırken, Yıldız Işıltısı temasında ise gümüş rengi parlak kumaş, elbise ve pardesülerde cesurca kullanılıyor.

Ekim ayı itibariyle tüm Twist mağazalarında moda tutkunlarıyla buluşan Hadise for Twist Koleksiyonu’nun en gözde parçaları arasında; trok ve kuşgözleri ile zenginleştirilmiş süet uzun pardesü, metal tokalı deri kemer aksesuarlı skater elbise, biker deri pantolon, inci detaylı biker deri ceket, kırmızı şeritli leopar desen kürk, uzun leopar desen hırka, leopar desenli payet ile işlenmiş mini elbise, kırmızı wrap büstiyer ve pantolon takımı, omzu bantlı kırmızı skater elbise, kırmızı kuşgözü detaylı mayo, gümüş rengi pardesü, gümüş rengi deri korseli mini elbise, parlak boncuk püsküllü kalem elbise yer alıyor.

Koleksiyonun inci, nikel kaplama ve trok detaylarla zenginleşen aksesuarları arasında; tekli kullanımda minimal, beraber kullanıldıklarında ise asi punk bir duruş sunan kelepçe formundaki metal bileklikler, zincir tasma kolyeler, leopar baskılı tay tüyü ile tasarlanan bucket formundaki çantalar göze çarpıyor. Hadise for Twist Koleksiyonu’nu tamamlayan yüksek topuklu bootie ve bant detaylı stilettolar ise seksi kafes detayları ile modern bir şıklık sunuyor.

 

HADİSE FOR TWIST HADİSE FOR TWIST HADİSE FOR TWIST HADİSE FOR TWIST HADİSE FOR TWIST

02.10.2015

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.