EN
AramaSonuclari
İlkbahar/Yaz Trendlerine Erken Bakış

İlkbahar/Yaz Trendlerine Erken Bakış

İlkbahar/Yaz Trendlerine Erken Bakış

2019’un ilk günleri, beklediğimizden biraz daha güneşli ve parlak geçiyor. Bu kadar güneşi görünce de aklımız hemen adım adım yaklaştığımız ilkbahar ve yaz günlerine kayıyor. Geçen zamanda markaların ve moda tanrılarının yeni yıl trendlerini açıklamasını takip ettik ve sizler için 2019’un İlkbahar/Yaz trendlerinden öne çıkanları bir araya topladık.


 


Nude Bej

Her ten rengine kolayca uyum sağlamasıyla moda dünyasında sihirbaz lakabıyla anılan “nude bej”, bu sene bütün ihtişamıyla geri dönüyor. Trençkottan takımlara geniş bir yelpazede karşılaşacağımız nude bej, sezonun güvenli tercihlerinden biri olacak gibi gözüküyor.

 


El İşi Tasarımlar

Moda dünyası geçmişe bakıp ilhamını eskilerden çıkartmayı sever. 2019 trendleri için arayışını biraz eski tarihlere çeviren moda tanrıları, bir zanaat olan örgüyü tekrar hayatımıza sokmaya hazırlanıyor. Tığ işi tasarımlar, balık ağı örgüler, makrome aplikeler ve uçuşan iplikler; bahar koleksiyonları zanaatkarların elinden çıkıp yeni sezonda dolaplarımızda yer bulacak.

 


Yıkanmış Kot

Her yıl nasıl oluyorsa bir şekilde trendlerin arasında gördüğümüz kot ve kotun farklı kullanım şekilleri, bu yıl da tekrar listemize girmeyi başarıyor. 80'lerin en hit trendi asit yıkama kotlar, sokağın resmi üniforması olmak için zaman makinesinde ufak bir yolculuktan sonra hayatımıza yeniden giriyor.

 


Dantel Tasarımlar

Romantizm ve şıklığın en zarif simgesi olan dantel, hanımefendi kimliğinden sıyrılıp sokağa iniyor. İstediği zaman sportif ve çocuksu olabilen ama aynı zamanda şıklığın en üst perdesinden konuşmayı bilen danteli sokaktan özel davetlere elinizi korkak alıştırmadan kullanabilirsiniz.