EN
AramaSonuclari
TWIST GÖZÜYLE ALAÇATI

TWIST GÖZÜYLE ALAÇATI


TWIST GÖZÜYLE ALAÇATI

İçinde Alaçatı geçmeyen bir yaz tatili eksik kalmış demektir! Pek çoğumuzun tatil planına zaten dahil olan Alaçatı’yı bir de Twist önerileriyle gezmeye ne dersiniz?

İşte bizce en azından kapıdan uğranması gereken Alaçatı mekanları…


TWIST GÖZÜYLE ALAÇATI-2

Sakızlıhan Otel: Alaçatı’daki pek otel gibi eskiden bir konak olan Sakızlıhan kısa bir süre önce dokusu bozulmadan restore edilmiş ve Alaçatı severlere güzel bir tatil geçirmeleri için hizmete başlamış. Bir hatırlatma yapmak isteriz sevgili Twister’lar, gece eğlenceyi fazla kaçırıp nefis kahvaltının tadına bakma fırsatını kaybetmeyin!


TWIST GÖZÜYLE ALAÇATI-3

POP: Nasıl geçtiğini anlamadığınız çocukluğunuzu Alaçatı’da bulabilir; anılarınızı tazeleyebilirsiniz Twister’lar. POP koleksiyoner bir çift tarafından içindeki çocuğu hiç kaybetmemiş olanlara hoşça zaman geçirmeleri için açılmış bir müze-dükkan.


TWIST GÖZÜYLE ALAÇATI-4

Kuytu: Alaçatı’yı güzel kılan sebeplerinden bir tanesi de hiç kuşkusuz tadı damakta kalan mutfağı. Mezeleri, et ve balık yiyecekleriyle oldukça geniş bir yelpaze sunan Kuytu’nun brunch’ları da oldukça iddialı. Rejimi bir kenara bırakıp tatilin tadını çıkarmak için mutlaka uğranması gereken mekanlardan bir tanesi Kuytu.


TWIST GÖZÜYLE ALAÇATI-5

Köşe Kahve: Adından da anlaşılacağı gibi Alaçatı’nın büyülü köşelerinden birine yerleşmiş güzel bir kahve ‘Köşe Kahve’. Gün içinde biraz serinlemek ve denizden biraz uzaklaşıp, Alaçatı’nın günlük yaşantısına karışmak, tatlı bir mola vermek için ideal lokasyon.


TWIST GÖZÜYLE ALAÇATI-6

Propaganda: İstanbul’dan Alaçatı’ya transfer olan Propoganda deniz keyfi için önerilerimizin başında geliyor. Hem lezzetli yemekleri hem de eğlenceli DJ performansları ile Alaçatı’da hoşça zaman geçirmek için ideal! Pek çok ünlü DJ’yi konuk eden Propoganda yaz boyunca, partici Twister’ların değişilmez adreslerinden bir tanesi olmaya devam edecek!

14.08.2014

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.