EN
AramaSonuclari
TWIST JEAN FIT GUIDE

TWIST JEAN FIT GUIDE

 

Gardıropların olmazsa olmazı, tüm stillerin en yakın arkadaşı denim, Twist’in kendine has dokunuşu ile herkesin kendi vücut tipine en uygun jean’i bulabileceği bir koleksiyon ile Twister’ların kalbini fethediyor. Relax, skinny, flare, straight ve high-rise skinny fitler ile vücudunun ve stilinin ihtiyacı olan görünümü sağlayacak olan fitlere bir göz at ve favorini seç.

  TWIST JEAN FIT GUIDE-1

RELAX FIT: Boyish görünümlerin anahtar parçası, rahatına düşkünlerin baş tacı Relax Fit jeanler, rahat kesimi ve yaz için özellikle ekstra inceltilmiş kumaşıyla uyurken bile üzerinden çıkarmak istemeyeceğin bir his yaratıyor. Relax Fit jeanleri Oxford ayakkabılar ve koton gömleklerle maskülen, ince topuklu sandalet ve şık üstlerle feminen bir tavra uyarlayabilirsin.

  TWIST JEAN FIT GUIDE-1

SKINNY FIT: Vücudu ikinci bir deri gibi sarıyor, içeriğindeki elastan sayesinde en imkansız jimnastik hareketlerini bile mümkün kılıyor. Toparlayıcı ve şekil verici özellikleriyle Twist’in Skinny Fit jeanleri, farklı yıkama ve renk alternatifleriyle Twister’lara aradıklarından daha fazlasını sunuyor. Skinny Fit jeanleri oversize üstlerle kombinleyerek kontrast bir silüet yaratabilirsin ya da dar crop üstlerle vücut hatlarını ortaya çıkarabilirsin.

  TWIST JEAN FIT GUIDE-2

FLARE FIT: 70’lerin retro ruhu bizi hiç terk etmedi. Bohem ruhun ve hippilerin doğum tarihi olan 70’li yılların stilini en iyi anlatan formlardan olan Flare Fit, Twist’in kendine has dokunuşlarıyla yenilenerek Twist Denim koleksiyonundaki yerini alıyor. Destroy edilmiş görünümler ve bu görünüme destek veren zincir detaylarla Flare jeanlerine yenilik kat. Flare Fit jeanlerin üzerine ne giydiğin değil ama altına nasıl bir ayakkabı giydiğin çok önemli. Topuklar her daim yüksek!!

  TWIST JEAN FIT GUIDE-3

STRAIGHT FIT: Twist’in yeni favori denim fitiyle selamlaş. Ne çok dar ne de çok bol, kelimenin tam anlamıyla kusursuz Straight Fit, 90’lı yıllardan sonra tekrar popülarite kazanıyor ve Twist’in kendine has dokunuşlarıyla asla modası geçmeyecek modern bir silüete kavuşuyor. Straight Fit’in basenden bilek altına dümdüz inen kalıbıyla yarattığı maskülen kimliği, yüksek topuklu stilettolar ile kombinleyerek feminenleştirebilir, paçalarını kıvırarak sneakerlar ile tamamlayabilirsin.

  TWIST JEAN FIT GUIDE-4

HIGH-RISE SKINNY FIT: Pantolon değil, bir mucize ! Hem cool, hem rahat, hem de seksi. Yüksek beli ile karın bölgesini, dapdar kesimi ile bacakları olduğundan daha ince gösterirken, bacak boyunu da uzatıyor. Crop üstlerin en yakın arkadaşı olan High-Rise Skinny Fit jean’leri tüm ayakkabı tipleriyle tamamlayabilir ve kendi stilini yaratabilirsin.

TWIST JEAN FIT GUIDE-5

07.03.2016

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.