EN
Arama Sonuçları
TWIST MUST HAVES

TWIST MUST HAVES

Yeni sezon heyecanı, trendlerin de etkisiyle doruk noktasına ulaşırken, trend detayların dokunduğu her şey yeni bir kimliğe ve karaktere bürünüyor. Klasikleşerek gardıropların olmazsa olmazı haline gelmiş, Twist koleksiyonundan da mutlaka sahip olunması gereken 5 parçayı senin için seçtik ve gardırobunu yeni sezon için yeniden inşa ederken, bu temel taşlar eksik kalmasın istedik.

 

 


 

kitap

 

Küçük Siyah Elbise ’’ yalnızca Twist’in değil, tüm must have listelerinin başında yer alıyor. Bir kadının gardırobunda bulunması gereken kurtarıcı parçalardan olan siyah elbise, farklı okazyonlara küçük dokunuşlarla adapte olabilen, ve o küçük dokunuşlar kişiselleştikçe sakinliğine ve nötr duruşuna rağmen seni yansıtan bir parça.


kitap

 

Sen sus, t-shirt’ün konuşsun ! Twist’in her sezon en çok dikkat çeken ve heyecanla beklenilen, mesaj veren ama mesaj kaygısı gütmeyen t-shirt’leri, koleksiyonu yapılacak parçalardan. Pamuklu kumaşları ve üzerine uygulanan yeni baskı tekniklerinin yanında, üç boyutlu el işi işlemeleri ve nakışlarıyla vurgulanan mesajlar dikkat çekici tavırlarıyla iletim raporuna ihtiyaç bırakmıyor.


TWIST MUST HAVES

 

Twist’in cool karakterinin güçlü yaratıcılarından biker ceket, sezon trendlerinin ve tasarımcılarının hayal güçleriyle yeniden yaratılıyor. Desen, nakış ve işlemeler dışında kuş gözü ve trok gibi metal aksesuarlarla detaylanarak yeniden yaratılan ve farklı anlamlar kazanan biker ceket derinin dışında kullanılan teknik kumaş ve materyallerle de yıllar geçse de farklı duruşunu sağlamlaştırıyor.


TWIST MUST HAVES

 

Erkeklerden aldığımız ve kendimize daha çok yakıştırdığımız beyaz gömlek, Twist’in yenilikçi dokunuşlarıyla öne çıkıyor ve must have listesinde bulunmaya hak kazanıyor. Maskülen çizgisine rağmen detaylarla feminen tarafa geçen ve pamuğun doğal dokusuyla her mevsime hitap eden beyaz gömlekler, yalnızca casual stile değil, kırmızı halıya bile çok yakışıyor.TWIST MUST HAVES

 

Vücudu sararak toparlayan, siluet yaratan Skinny Fit’ten, rahatlığı ve konforu ön planda tutan Relax Fit’e kadar her vücut tipine uyum sağlayan farklı fit seçenekleriyle Twist Jean, eskitme ve yıkama gibi denimi doğal çizgisinden dışarı çıkarmayan detayların yanında, nakış, işleme ve desen gibi boyut ve oyun kazandıran yeni dokunuşlarla yalnızca sınıf ve statüler arasındaki sınırı bulandırmakla kalmıyor, dünya üzerinde en çok giyilen bu parçayı kişiselleştirmeye de imkan sunuyor.


27.03.2017