EN
AramaSonuclari
TWIST ON; CEKET

TWIST ON; CEKET


Yüzünü bir gösterip bir saklayan güneşin stilimizin dengesiyle oynadığı şu günlerde, kalın şeyler mi giymeliyiz, yoksa yazlıklara mı geçmeliyiz sorularını kendi kendimize sorarken, çoğumuz şifayı kaptık. Havadaki iki derecelik değişikliklere aldanıp ceketsiz, trenchcoat’suz kendimizi sokaklara atarken, annelerimizin, "Yavrum içine bir atlet giyseydin bari!!" sözü kulaklarımızda çınlasa da, baharın bizi sarhoş edip kandırmasına izin verdik.

  TWIST ON; CEKET-1

Bu haftanın dikkat çeken parçası, kadın-erkek herkesin gardırobunda olması gereken, stil sahibi bir görünümün ve bahar aylarının olmazsa olmazı ceket. Koleksiyonu yapılası, evladiyelik düşüncesiyle alınası ürünlerden olan ceket, Twist koleksiyonunun da baş tacı. Detay zenginlikleriyle baş döndüren, karşı koyması zor ceketler, Twist koleksiyonunu bu sezon da yukarılara taşıyor ve alışılagelmiş ceketlere yeni alternatifler sunuyor.

  TWIST ON; CEKET-2

Etnik olana övgülerle dolu olan yeni sezon, Twist koleksiyonunun hazırlanma aşamasında tasarımcılara karşı konulamaz ilhamlar sundu. Twist’in cool ruhunu anlatan formlarla bir araya gelen etnik desenler yalnızca ceketlerde değil tüm ürün gruplarında hakimiyetini ilan etti.

 

Koton jakar kumaşı gördüğün yerde önce dur ve sonra ona dokun. Sıcak ve serin, zengin ve mütevazı, cool ve feminen olabilen bu kumaş, dokunduğu her şeyi daha kıymetli hale getiriyor. Twist’in ceketinde kullanılan koton jakar da, etnik desenden ve modern tasarımdan aldığı güce, sezonun en hit trendlerinden olan raw edge hissini yaratan püskül çerçeve de eklenince, "Bir ceket ile nasıl aşk yaşanır?" sorusuna yanıt veriyor.

  TWIST ON; CEKET-3

Kimimiz pul koleksiyonu yaparız, kimimiz maket araba biriktiririz. Gözümüzün önünde olmasından, bir arada görmekten mutluluk duyacağımız şeyleri toplar, evimizin en özel yerinde sergiler ya da saklarız. Eğer senin böyle bir gizli hobin yoksa, Twist koleksiyonundaki unutulmazlar listesine adını yazdıran ceket, ceket koleksiyonerliğine başlamak için doğru parça. Koleksiyonunu ister üzerinde sergile istersen gardırobunda evladiyelik olarak sakla..

 

TWIST ON; CEKET-4

21.03.2016

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.