EN
AramaSonuclari
TWIST ON; T-SHIRT

TWIST ON; T-SHIRT


Basic t-shirt’ler bizim için boş tuvaller gibi. Hayal gücümüzü, Twist’in ve Twister’ların karakterini, illüstrasyonlar, işlemeler ve nakışlar aracılığıyla üzerine özgürce yansıttığımız t-shirt’ler yaratmayı bir sanat dalı gibi görmemiz de bundan kaynaklanıyor. Kendimizi konuşmadan ifade etmemizi sağlayan, Twist koleksiyonunun Top 5 t-shirt listesini oluşturduk ve cool, artistik, eğlenceli, bohem ve romantik stildeki t-shirtleri senin için bir araya getirdik.

  TWIST ON; T-SHIRT-1

Cool kelimesi Twist ruhunu en doğru şekilde anlatan kelimelerden biri. Kartal illüstrasyonlu baskı üzerine, çizimi kontürleyen, el ile işlenen farklı renklerde ve büyüklüklerdeki boncuklar, metal halkalar,doğal görünümlü kesikler ile sezonun en cool t-shirt’ünü kolayca yaratmamız da bundan kaynaklanıyor. Kendimizi Arizona çöllerinde, motorsiklet ile özgürce seyahat ederken hayal ederek tasarladığımız bu t-shirt, Jean, biker ceket, chunky botlar ve aksesuar olarak bileğimize ya da boynumuza bağladığımız bir bandana ile hayalimizi en doğru şekilde destekleyecek olan stylingi de beraberinde getiriyor.

 

Artistik kolajlar, Twist’in herkesten farklı olmayı , sanatı sadece ruhunda değil stilinde de taşımayı seven Twister’lar için t-shirt yaratmasını kolaylaştırıyor. Bu t-shirtler bazen çok girift görsellere sahip olsa da, en yalın ve eğlenceli şekilde de bu farklılığı ortaya koyabiliyor. Pikselize olmuş siyah-beyaz kiraz baskısı üzerine bir şerit gibi çekilmiş olan dikdörtgen kristal taşlar ve onları çevreleyen küçük taşlarla hazırlanan t-shirt’te, yalın ama farklı görünümüyle sezonun en artistik t-shirt’ü olmaya hak kazanıyor.

  TWIST ON; T-SHIRT-2

Baharın gelmesiyle başlayan festivallere katılan ünlülerin festival stillerinden hepimiz ilham alıyoruz. Rahat ve çaba sarfetmeden elde edilmiş gibi görünen festival stilinin en önemli parçaları da t-shirtler oluyor. Twist’in bahar ve yaz aylarının en önemli sosyal olaylarından olan festivalleri düşünerek hazırladığı t-shirt’ler arasında en dikkat çekeni olan bu t-shirt Top 5 listesinde olmaya renkli baskısı, esprili yazısı ve rahat görünümüyle hak kazanıyor.

  TWIST ON; T-SHIRT-3

Sezona damgasını vuran bohem stil, Twist koleksiyonunda da kendine fazlasıyla yer edinmeyi başardı. Transparan efektli devore kumaş üzerine el işlemesi boncuklarla renklendirilmiş yaprak nakışları ile bohem görünümünü tamamlayan t-shirt, etek ucundaki ayarlanabilir lastik detayıyla sportif bir görünüme de kavuşuyor ve tüm bu özellikler ile Top 5 listesinde olmaya hak kazanıyor.

 TWIST ON; T-SHIRT-5

Gelince bahar ayları, titrer gönül yayları Romantizm rüzgarlarının ılık ılık estiği bu günlerde, Top 5 listesinde koleksiyonun en romantiği seçtiğimiz t-shirt, naif çiçek baskıları ve el ile işlenen boru boncuklarla bu ünvanı fazlasıyla hak ediyor. Romantik hissi yukarılara taşıyan etek ucundaki lazer kesim dilimlerle zenginleşen t-shirt, Twist’in iflah olmaz bir romantik olduğunun en doğru kanıtı.

  TWIST ON; T-SHIRT-5

02.05.2016

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.