EN
AramaSonuclari
TWIST ON; TRENCHCOAT

TWIST ON; TRENCHCOAT


Bu haftanın dikkatleri üzerine çekmeyi başaran en özel parçası, zamansız ve cool stilin belki de yaratıcısı olan trenchcoat oldu. Bizi etkileyen bir çok gizemli film karakterinin üniforması haline gelen bu parça, Birinci Dünya Savaşı’nda gördüğümüz deri ve militer görünümünden oldukça uzaklaşarak, farklı materyal ve detaylarla yeniden ve yeniden yorumlanarak evrim geçirdi. Kombinlenmeden, yalnızca önü kapatılarak, bir çift yüksek topuklu ayakkabı ile şık bir elbiseye bile dönüşürken, kadın ya da erkek tüm gardropların olmazsa olmazı konumunu sağlamlaştıralı uzun yıllar oldu.

TWIST ON; TRENCHCOAT-1

Mevsim farketmeksizin, Twist koleksiyonunda mutlaka yer alan parçalardan olan trenchcoat, yeni sezonda da Twist stline en uygun haliyle karşımıza çıkıyor. Alışılagelmiş pamuklu kumaşlar yerine inceltilmiş süet doku ile hazırlanmasının yanında, sırtındaki troklarla daha da Twist’leşen trenchcoat, Twist’in klasik parçalara kattığı yenilikçi tavırdan hoşlananlara yeni bir alternatif veriyor.

TWIST ON; TRENCHCOAT-2

Bahar aylarının aldatıcı havasında, nasıl giyinmemiz gerektiği konusunda yaşadığımız kafa karışıklığına en kolay çözümü bulan bu zamansız parça, trendlerin getirdiği yeniliklerle daha uzun yıllar demode olmayacak bir kilit ürün olma özelliğini koruyacağa benziyor.

 

TWIST ON; TRENCHCOAT-3

08.02.2016

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.