EN
AramaSonuclari
TWIST SPECIAL EDITION

TWIST SPECIAL EDITION

90’lı yılların tanıdığımız siluetlerine eklenen modern detaylarla karakteri şekillenen Twist Special Edition Koleksiyonu, İlkbahar-Yaz sezonunu yansıtan kıymetli detaylarıyla ve doğal kumaşlarıyla unutulmaz bir stil yaratıyor.
 

 

TWIST SPECIAL EDITION-1

 

Karşımıza sık sık çıkan inci detayların yanında kullanılan kristal taşlı el işİ işlemeleriyle ışıltılı ve göz alıcı bir görünüm kazanan basic formlu parçalar, beyazın ağırlıklı olarak kullanıldığı, denimin doğal renginin eşlik ettiği siyah ve somon ile sade bir renk skalasına sahip.

 

 TWIST SPECIAL EDITION-2

 

Üstün tasarım anlayışına eşlik eden kıymetli el işçiliği, bu konuda en iyi konumda olan Hindistan’da gerçekleşiyor. Özenle seçilen kristal taşlar, kesme boncuklar, doğal görünümlü inciler ve tel kırma tekniğiyle form verilen tel işlemeler, yan yana geldikleri nakışlarla kusursuz bir uyum yakalıyor.

 

TWIST SPECIAL EDITION-3 

 

Pamuğun yanında teknik kumaşlara da sıkça yer veren Twist Special Edition Koleksiyonu, file, denim, organze ve tül gibi alıştığımız materyalleri, alışılmışın dışında tasarımlarla sunuyor. Özellikle denim ile hazırlanan parçalar, farklı tasarımlarıyla, modern ve yeni siluetler ortaya koyuyor.

 

TWIST SPECIAL EDITION-4

 

Gündüz stilinden geceye uyarlanabilen parçalarıyla , 7/24 şehrin hareketine ayak uydurmak isteyen Twister’ların ihtiyacı olan cool gardırobu yaratmaya yardımcı olan Twist Special Edition Koleksiyonu’na Twist mağazalarından ve twist.com.tr’den ulaşabilirsiniz.


24.04.2017