EN
AramaSonuclari
TWISTED TRENDS OF TWIST (EDITORIAL)

TWISTED TRENDS OF TWIST (EDITORIAL)


Yeni sezonun heyecan verici trendleri, Twist’in güçlü tasarımlarıyla hayat buluyor. Püskülden payete, çizgiden çiçeğe, 2016 İlkbahar-Yaz sezonunun enerjik ve karşı konulamaz trendlerine sen de bir göz at ve favorini seç.

Dokunduğu her yere cool bir hareketlilik katan püskül, geçtiğimiz sezon olduğu kadar bu sezonun da en havalı trendi.

Zamansız ve eğlenceli desen çizgi, siyah ve beyaz birlikteliğinden aldığı güçle yine desen trendlerinin başını çekiyor.

Romantik desen çiçek, sportif tasarımlar ile birleşerek, farklı ve dinamik bir görünüm ile Twist koleksiyonunda kendine güçlü bir yer ediniyor.

Çiçek kadar romantik ve feminen olan dantel de, sportif detaylardan güç alıyor ve alışılmışın dışında Twist tasarımlarına hayat veriyor.

Bol paçalarıyla yarattığı silüet ile elbiselerden rol çalan tulumlar, kolay, rahat ve çok trend.

İç gıcıklayan renkleri ve cool metal aksesuarları ile sırt çantaları, yalnızca eşyalarını taşımana yardımcı olan bir eşyadan çok değerli bir mücevhere dönüşüyor.

Cut out detaylar ile yaratılan omuz dekoltesi, ölçülü bir seksapelite yaratırken, aynı anda sezonun en hit trendlerinden birini de beraberinde sunuyor.

Payet ile kaplanmış ve eğlenceli bir karaktere de sahip olan triko, havaların ısınmasının triko giymeye engel olmadığının en havalı kanıtı.

Az bazen çoktur felsefesinden hareketle hazırlanan minimal tasarımlar, siyah ve beyazın zamansız gücünden yararlanıyor ve yalın bir Twist imajı yaratmaya yardımcı oluyor.

 

TWISTED TRENDS OF TWIST TWISTED TRENDS OF TWIST TWISTED TRENDS OF TWIST TWISTED TRENDS OF TWIST TWISTED TRENDS OF TWIST TWISTED TRENDS OF TWIST TWISTED TRENDS OF TWIST TWISTED TRENDS OF TWIST TWISTED TRENDS OF TWIST TWISTED TRENDS OF TWIST

26.01.2016

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.