EN
AramaSonuclari
TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ!

TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ!


Pastel ağırlıklı Twist baharı yerini ‘cool’ geçecek Twist yazına bırakmaya hazırlanıyor. İşte ılık mevsim sıcağa dönmeye başlarken tercih edebileceğimiz stil sahibi ve akıllı kombinler!

Henüz trençkotlarımızı gardıroplara kaldırma vakti gelmedi. Ancak miniler şimdiden dikkat çekmeye başladı. Bu geçiş mevsiminin en tercih edilen kombinleri ise zıt yaradılıştaki ürünleri bir arada kullanmak!

Mini elbiseler ister şehirde ister tatilde, yaz mevsiminin gözde elemanlarından! Ancak bir süre daha ceketlerimizi yanımızdan ayırmamak en mantıklısı.

Dokulu ve şeffaf ceketler sade kombinlere tek başına enerji ve farklılık katarken mevsim ruhunu kalbinden yakalıyor.

Favorilerimizden mini şort trençkot ikilisi! Bu ikili o kadar geniş bir stil yelpazesine hitap ediyor ki… Dilerseniz bohem izler taşıyan kombinler tercih edebilir veya gece dışarı çıkarken cool imajınızı güçlendirebilirsiniz!

Trençkot ve montlardan artık sıkıldım diyenlerdenseniz, çözüm, uzun kollu bluzlar tercih etmekte.

Biraz daha sportif ve rahat olmak isterseniz tavsiyemiz kısa bluz cropped top rüzgarına kapılmanız! Bu mini ve cool bluzları pantolonlar ile kombinlemek stilinizde tek bir odak noktası ve denge yaratmanızı sağlayacak! Yanınıza alacağınız bir triko, yelek veya ceket ise havanın yapacağı küçük sürprizlere karşı sizi hazırlıklı kılacak!

TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ! TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ! TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ! TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ! TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ! TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ! TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ! TWIST’İN HAVA DURUMU STİLİ!

29.05.2015

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.