EN
AramaSonuclari
TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ

TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ


Yazın ve sıcakların gelmesini tatil, deniz ve uzun günlerin dışında mutlulukla elbise giyebiliyor olmamızı sağladığı için çok seviyoruz! Mini, midi, maksi fark etmez…

Yeter ki elbise olsun; yeterki Twist olsun!

Miniler: Mini elbiseler, yaz sıcakları için en uygun, en ferah ve en dinamik seçenek! Renkli ve pastel tercih eden cici Twister’lardan, ‘cool’ dururum; siyahtan şaşmam diyen Twister’lara kadar herkese göre bir seçenek var.

Desenliler: Mono renk artık tek düze ve sıkıcı gelmeye başladıysa Twist elbiselerin farklı desenlerini keşfe çıkmanızı öneririz. Önümüzde hala elbise giyebileceğimiz birkaç sıcak ve güzel ay varken gardırobunuzdaki pantolonların varlığını dahi unutacağınızdan eminiz!

Maksiler: Twist maksi elbiseler bu sezon ‘Bohem’lik ekseninde çeşitleniyor. Desenler ve kumaş detayları ile uzun elbiselerin tek renk monotonluğunu dağıtıyor. Uzun kolyeler, saç aksesuarı olarak kullanılabilecek şallar ise kombinlerinize renk katıyor!

Sırrı Kumaşında: Kesimleri ve kalıpları sade seçeneklerde ise Twist’in sırrı farklı kumaşlar! Klasik file veya dantel esprileri Twist yazında ‘cool’ modellere dönüşüyor ve Twister’ın imzası haline geliyor! Twist 2015 yazı stil sırlarından bir tanesi de farklı kumaşların birlikteliği!

Detaylara Dikkat: Twister’ın stil rehberinde detayların önemi büyük! İşte yaz elbiselerini özel ve güzel kılan unsurlardan bir tanesi de bu! Püsküller, şifonlar, işlemeler ve desenler… Sade ama güçlü stil için olmazsa olmazlardan!

TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ TWIST’İN YAZ ELBİSELERİ

28.07.2015

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.