EN
AramaSonuclari
YILBAŞI GECESİ İÇİN SICAK ALTERNATİF; KÜRK

YILBAŞI GECESİ İÇİN SICAK ALTERNATİF; KÜRK


Yılbaşı gecesi yağacak olan karın hayali hepimizi büyülese de, havanın soğuyacak olması düşüncesi bazılarımızın gözünü korkutuyor olabilir. Yeni yıla sokakta, büyük kalabalıklarla birlikte girme fikri sırf soğuk yüzünden en başta elenen seçenekler arasına girmesin.

Kutlamalara evde başlayacaksınız ve dışarda devam edeceksiniz. Belkide tam tersi. Yada yeni yılın en havalı partisine davetlisiniz. Her durumda sizi sıcak ve güvende hissettirecek,en doğru alternatif kürk montlar. (Tabii imitasyon olmak şartıyla!) Sıcak, şık ve göz alıcı!

Hadise For Twist koleksiyonundaki kürk kaban gösterişli olduğu kadar cool bir alternatif. Leopar desenin gösterişli efekti, kalın çizgilerle bölünerek kabanı artistik ve asi tarafa çekiyor. Şık gece elbisesinin tamamlayıcısı olabilecek kürk mont, punk-rock stil oluşturmak için güçlü bir anahtar parçaya dönüşüyor.

Kürkün imajı 2000’li yıllar ile birlikte büyük bir değişime uğradı. Frapan bir materyal olarak algılanan kürk, alternatif kültürlerin ortaya koyduğu stiller içinde de kendine fazlasıyla yer bulmaya başladı. 2013 Sonbahar-Kış sezonu defilelerinde öne çıkan renkli ve chubby kürkler, kürke olan bakış açısını sonsuza kadar değiştirdi. Belirli bir kitleye hitap ettiği düşünülürken, geniş bir yaş aralığının tercih ettiği vazgeçilmez gardrop tamamlayıcısı olarak evrim geçirdi. Yarattığı lüks algısı sahip olma duygusunu tetiklerken, imitasyonlarının da en az gerçekleri kadar tatmin edici görünmesi, dokusunu sevmesine rağmen kürke karşı olanları da bu yumuşak materyale yakınlaştırdı.

Chunky bir kazak, deri skinny pantolon, topuklu botlar ile yaratmak istediğiniz Rock’n Roll imajı, sizi ısıtarak tamamlayan kürk kaban. Herşey tamam gibi görünüyor. Kırmızı halı ihtişamına yada partinin cool kızı olmaya sizi taşıyacak olan kabana ve daha fazlasına “buradan” ulaşabilirsiniz.

 

YILBAŞI GECESİ İÇİN SICAK ALTERNATİF; KÜRK

09.11.2015

Blog sayfasına geri dönmek için tıklayınız.