• 9642
  Teknik kumaş mıx pardösü
  YENİ
  1.250,00 ₺
 • 5130
  Teknik kumaş yağmurluk
  Sadece Mağazalarda
  899,00 ₺
  476,00 ₺
  %47 İndirim
 • 5129
  Jean ceket mix trençkot
  Sadece Mağazalarda
  990,00 ₺
  327,00 ₺
  %67 İndirim
 • 5128
  Kapüşonlu pardösü
  Sadece Mağazalarda
  859,00 ₺
 • 5127
  Kontrast biyeli pardösü
  Sadece Mağazalarda
  659,00 ₺
  197,70 ₺
  %70 İndirim
 • 5125
  Renk geçişli pardösü
  Sadece Mağazalarda
  899,00 ₺
  269,70 ₺
  %70 İndirim
 • 994
  Kısa trençkot
  YENİ
  859,00 ₺
 • 993
  Colorblock trençkot
  YENİ
  1.250,00 ₺

Pardösü

TRENÇKOT PARDÖSÜ MODELLERİ

İkonik görünümlerin esas parçası olan trençkotlar, bahar aylarının vazgeçilmezleri arasında en başta yer alıyor. Bej rengi ile her dönemde etkili rol oynayan trençkotlar, Twist dokunuşlarıyla bambaşka bir stil yolculuğuna davet ediyor. Twist koleksiyonunun temel parçalarından biri olan kadın trençkot modelleri, hem spor stillerin hem de göz alıcı şıklığın tamamlayıcısı oluyor. Sezon modasını takip eden Twister’lar için koleksiyonda birbirinden farklı stillere hitap eden pardösü modelleri bulmak mümkün.

Vazgeçilmez Parça : Trençkot

Yenilikçi ruhunu her koşulda ortaya koymaya olanak veren Twist, ikonik trençkot modellerini modern ve iddialı dokunuşlarla yeni sezona taşıyor. Bahar aylarının vazgeçilmez parçası, fark yaratan detayları ile dikkat çeken ve benzersiz bir görünüm yakalamanı sağlıyor. Sportif detayların dinamizm kattığı modellerden, metalik yansımalara, çarpıcı desenlerden farklı kumaş mix’lerine kadar birçok ayrıntının hakimiyeti altındaki bayan trençkot modelleri, sokağın en etkili görünümlerini yaratman için seni bekliyor. Twist’in birbirinden farklı desen ve renklere sahip bayan pardösü modelleriyle sokağın en iddialı görünümünü oluşturabilirsin.

Mevsim Normalleri

En cool görünüşlerin tamamlayıcısı olan trençkotlar, formal görünümlerden en sportif stillere kadar birçok stil ile kusursuz uyum yakalıyor. Twist jean koleksiyonundaki parçalarla ya da bahar elbiseleri ile birleştirerek özgün stilini tamamlayabilirsin. Klasik parçalar üzerindeki Twist dokunuşları, en iddialı görünümün sende olmasını garantiliyor. Soğuğa karşı koyarken cool görünümünden de feragat etmek istemeyen Twister’lar için bol kesim pardösüler koleksiyonda yer alıyor. Oversize trendini yakalayabileceğin bu trençkotlar ile rahatlığın keyfini sürebilirsin. Omuzlarına atacağın pardösüler ile sokağın en havalı görünümünün her zaman sende olmasını sağlayabilirsin. Twist, sezon trendlerini ve zamansız parçaları bir araya getirdiği geniş bayan pardösü koleksiyonu ile spordan klasiğe kadar farklı tarza sahip modelleriyle her zaman senin yanında!

Daha Fazla