• 14861
  LEOPAR DESEN MONT
  Süper Twister İndirimi
  4.599,00 ₺
  3.219,30 ₺
  2.299,50 ₺
  %50 İndirim
 • 14858
  COLORBLOCK BOMBER MONT
  Süper Twister İndirimi
  4.599,00 ₺
  2.299,50 ₺
  %50 İndirim

Sezon Tanımayan Kadın Dış Giyim Modelleri

Soğuk havalar Twister’ların özgün stillerini sokağa yansıtmasına engel olamaz! Twist koleksiyonlarında yer alan detaylar ile hareketlenen dış giyim ürünleri, özgüveni yüksek kombinlerin tamamlayıcısı olarak bambaşka bir stil yolculuğuna davet ediyor. Cool duruşa son bir dokunuş katmayı sağlayacak mevsimlik dış giyim modelleri ile farklı renk ve doku alternatiflerinin öne çıktığı geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Kadın dış giyim firmaları arasından sıyrılarak minimal detaylardan maksimalist ayrıntılara kadar birbirinden farklı stillere uygun parçalar sunan koleksiyon, ilham veren silüetleri mevsimsiz bir şıklıkla buluşturuyor. Twister’ların özgür ve sınır tanımayan duruşunu yansıtan kadın dış giyim çeşitleri metalik dokular, aplikeler ya da slogan işlemeleri ile çarpıcı bir kontrast yaratırken, beraber kullanılan aksesuarlar ile günün enerjisini artırmaya yardımcı oluyor.


Kadın Kışlık Dış Giyim Modelleri

Yenilikçi ruhunu her koşulda ortaya koymaya olanak veren Twist, ikonik modellerini modern ve iddialı dokunuşlarla her yeni sezona taşıyor. Çarpıcı desenleri ile bir stil yolculuğuna çıkaran yeni sezon dış giyim ürünleri, Twist koleksiyonları arasında en çok beğenilenler arasında yerini alıyor.

Eğlence dozu yüksek renkler, işlemeler ve detaylar ile hareketlenen kadın kaşe kabanlar, gardırobunun en zamansız parçalarından biri olmaya aday! Cool ve sportif bir imaj çizmek adına devreye giren şişme montlar, sadece görünümleri ile değil; serin hava koşullarına karşı yüksek performanslarıyla da tercih sebebi oluyor.

Kış aylarının olmazsa olmaz parçaları arasında başı çeken şişme montların neon renkli versiyonları eğlence dozunu artırırken, siyah, beyaz ya da pastel gibi klasik tonları ise pek çok parçayla uyum içinde hareket edebiliyor. Her stile ve bütçeye uygun pek çok alternatif sunan sonbaharlık kadın dış giyim koleksiyonu, zamanın ötesinde bir stil yaratmak için tüm gerekenleri bir araya getiriyor.


Trendlerin İzinde

Sezon trendlerini her daim takip eden Twister’lar için birbirinden farklı modeller sunan koleksiyon ile özgün stilini yansıtabileceğin kombinler yaratman mümkün. Katmanlı styling trendini yakalamak için oversize kabanları, kısa ceketlerin üzerinde kullanmayı deneyebilirsin.

Kemerli şişme kaban modelleri ile beli ve vücut proporsiyonunu ideal bir görünüme kavuşturabilirsin. Modası geçmeyen trendleri günümüze uyarlamanı sağlayacak ekose kabanlar, modern kalıpları ile özgüveni yüksek stiller yaratmana olanak veriyor. Koleksiyondaki kabanların duruşları oversize formlar, natürel dokular, çarpıcı formlar ve renkler ile modern ve sportif bir görünüm kazanıyor.

Kapüşonlu parka çeşitleri, göz alıcı detayları ile ritmik bir hareket sağlayarak elde etmek istediğin dinamik görünümü sunuyor. Sezon trendlerini domine eden ve suni kürk kabanları, pelüş mont ve kabanları sokağın eğlenceli ruhuna adapte eden teddy kaban modellerini kısa elbiseler ve çizmeler ile tamamlayarak iddialı ve çarpıcı stilini vurgulayabilirsin. Gardırobunda uzun süre yer alacak ve güncel trendleri yakalamanı sağlayacak kadın parka ve dış giyim ceketler ile kombinlerinin anahtar parçasını elde edebilirsin.

Su geçirmez kadın parka montlar ve kadın uzun parkalar özellikle doğada geçirdiğin anlarda konforlu bir silüet çizmeni sağlarken; kürk kaban ve yün kabanlar serin hava koşullarında yüksek doz koruma sağlıyor.

Tüvit dokularla muhteşem uyum yakalayan kışlık pardösüler sezon boyunca şıklığın tamamlayıcısı oluyor. Dantel ve transparan detaylar ile romantik bir stili yansıtan süet pardösü ve kadife mont tasarımları ise eğlencenin dozunu artırdığın günlerde parti şıklığı için aranan parçalar arasında.


Kadın Yazlık Dış Giyim Modelleri

Havaların ısınmasıyla birlikte gardıroplar da sıcak mevsimin enerjik koşullarına uyum sağlıyor. Cool şıklığı her koşulda ortaya koymak Twist koleksiyonunda yer alan yazlık dış giyim ve baharlık dış giyim modelleri sayesinde kolaylaşıyor. En havalı görünüşlerin tamamlayıcısı olan tasarımlar, formal görünümlerden en sportif stillere kadar birçok stil ile kusursuz uyum yakalayarak farklı okazyonlarda kurtarıcı parça oluyor.

Klasik parçalar üzerindeki Twist dokunuşları, en iddialı görünümün sende olmasını garantiliyor. File detaylarından, eğlenceli desenlere, çarpıcı renklerden sloganlara kadar birçok detayın göze çarptığı tasarımlarda büstiyer dış giyim çeşitleri yenilikçi bir duruş çiziyor. Rahat stillerin yanı sıra çarpıcı şıklığın da destekçisi olacak yazlık pardösüler, farklı uzunluktaki alternatifleri ile dikkat çekiyor.

Modern duruşu vurgulayan montları tulum ve elbise gibi tek parçaların üzerinde kullanabileceğin gibi farklı parçaları bir araya getirdiğin özgün kombinlerinin tamamlayıcısı olarak da kullanabilirsin. Renklerin ve incelikli detayların etkisiyle güçlenen dış giyim yelek modelleri, hafif dokularıyla serin akşamlarda stiline eşlik etmeye hazır!


Kadın Dış Giyim ve Aksesuar Kombinleri

Asi ve güçlü kombinlerden en feminen stillere kadar birçok kombine eşlik eden dış giyim ürünlerini t-shirtler, ceketler, gömlekler ve sneaker’lar ile tamamlayabilir; çeşitli aksesuarlar ile hareketlendirebilir, modern detayların öne çıktığı çizme veya botlarla bir araya getirerek dikkat çeken bir silüet elde edebilirsin.

 • Etek, elbise veya şortların üzerine giyeceğin uzun kabanları çizmelerle veya kalın tabanlı botlarla tamamlayarak modern ve çekim gücü yüksek stillere imza atabilirsin.
 • Suni kürk ve pelüş dokuların ortak olduğu sıcak, keyifli ve gösterişli görünümlere eşlik eden pantolonlarla oyun alanını genişletebilirsin.
 • Retro etkisi yüksek kapitone montları, nostaljik stili vurgulamak adına yüksek bel ve A kesim eteklerle tamamlayabilirsin.
 • Mevsim görünümlerinin yükselen parçası olan dış giyim ürünlerini maksimalist tavra sahip aksesuarlarla bir araya getirerek özgün duruşunun altını çizebilirsin.
Daha Fazla Daha Az