EN
AramaSonuclari

ONLINE DESTEK

İADE VE DEĞİŞİM sorular

 • Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

  www.twist.com.tr adresinden satın aldığınız ürünlerin değişimini herhangi bir Twist mağazasından faturanızı göstererek yapabilirsiniz.

 • Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

  www.twist.com.tr adresinden satın aldığınız ürünlerin iadesi için önce hesabım sekmesinden ilgili siparişinizi seçip iade talebinizi oluşturmanız gerekir. Sonrasında paketinizden çıkan iade formunu doldurarak herhangi MNG Kargo şubesinden iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz.Teslimat adresi olarak iade formunun üzerinde yazan adres sticker'ını kargo poşetini üzerine yapıştırıp kargonuzu bize gönderebilir yada "EKOL LOJİSTİK İpekyol Online Hadımköy Nakkaş Yolu caddesi No:15 Hastahane Mahallesi Arnavutköy/İstanbul PK 34555" adresini kullanabilirisiniz.
  Mağazadan size gönderilen ürünlerimizin iadesi için iade formunu bu linke tıklayarak indirebilirsiniz. Formu yazdırıp , üzerindeki talimatları takip ederek iade işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 • Mağazadan tarafıma gönderilen ürünü nasıl iade edebilirim?

  İadenizi MNG KARGO ile aşağıdaki adrese gönderirseniz kargo masrafları tarafımıza aittir. Paketiniz size UPS ile gelmiştir. Ancak ücretsiz iade için mutlaka MNG KARGO ile tarafımıza gönderilmelidir.
  Mağazadan size gönderilen ürünlerimizin iadesi için iade formunu bu linke tıklayarak indirebilirsiniz. Formu yazdırıp , üzerindeki talimatları takip ederek iade işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  Formu bastırma imkanınız yok ise paketinizin üzerine aşağıdaki bilgileri yazınız.
  EKOL Hadımköy tesisleri Hadımköy Nakkaş Yolu cad. No: 15 Hastane mahallesi Arnavutköy/İstanbul Posta Kodu : 34555
  "Karşı ödemelidir (Ücret Alıcı-ÜA) MNG Kargo Müşteri No: 163822243"

 • Mağazalarınızdan değişim yapabilir miyim?

  Mağazalarımızdan faturanızı beyan ederek kullanılmamış ürünlerinizin değişimini 45 gün içinde yapabilirsiniz

 • Mağazalarınızdan iade yapabilir miyim?
  Mağazalarımıza 01/12/12 tarihinden sonra yaptığınız iadeler karşılığında KREDİ ÇEKİ alabilir ve bu çeki mağazalarımızda kullanabilirsiniz.
  Para iadesi mümkün değildir.
  ***Kredi kartınıza iade yapılamaması firmamızdan değil bankaların sistemsel olarak destekleyememesinden kaynaklanmaktadır.
 • İade etme süresi kaç gündür?

  Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk ondört (14) iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 45 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 • İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

  www.twist.com.tr'den form doldurarak gerçekleştirdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi MNG KARGO dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

 • Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılır?
  Hertürlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz.
  Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.
 • İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

  www.twist.com.tr, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

 • İade koşulları nelerdir?
  Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.
  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
  Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Telefon0850 399 89 78

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri;

Hafta içi 08:00-20:00 Cumartesi 10:00-20:00