Sezonun sürprizi ‘MINI!’Sezonun sürprizi ‘MINI!’Twist ve MINI’yi aynı platformda buluşturarak sezonun en hızlı, en heyecanlı ve en eğlenceli projesine imza atıyoruz. 20 Eylül – 20 Kasım tarihleri arasında yapacağınız her 200 TL’lik alışverişinize özel tasarım MINI’yi kazanabilmek için bir çekiliş hakkı kazanacaksınız. Bakalım sezonun şanslı Twister’ı kim olacak?

Kampanya Genel Bilgileri

 

  • Kampanya 20.09.2013 -20.11.2013 arasında Twist mağazaları ve www.twist.com.tr üzerinde geçerli olacaktır.
  • Bu dönem içerisinde internet sitesinden veya tüm Twist Mağazalarından tek seferde 200 TL ve katları tutarında (her 200 TL için bir çekiliş hakkı) ürün aldıklarında mağazalarda kasalardan verilecek olan şifreli katılım kartında(çek) bulunan şifreyi veya www.twist.com.tr internet sitesinde satın alım sonrası mail yoluyla gönderilen şifreyi, ad-soyad ve adres bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 6635 nolu kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen tüm GSM operatör kullanıcılarına yönelik yapılacaktır.
  • Çekiliş 27.11.2013 tarihinde saat 11:00’de yapılacaktır. Kazanan talihliler 04.12.2013 tarihli Radikal gazetesinde duyurulacaktır.
  • Çekiliş sonunda kazanan talihliden mağaza alışverişi için fatura ve çek ibrazı, internet alışverişi için fatura ve firma tarafından gönderilen kampanya katılım şifresi email’inin ibrazı istenecektir. İkramiye teslimatında fiş/fatura ve şifreli kart /şifre email’i ibrazı zorunludur. Müşteri çekilişte çıkar ve iadesi dolayısıyla bunu belgeleyemez ise kazanım olmayacaktır.
  • Çekilişe İpekyol Giyim Sanayi Pazarlama ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez.