Lütfen Bekleyiniz

ONLINE DESTEK

SORULAR

 • TWIST CARD nedir?

  TWIST CARD üyesi olduğunuzda, Twist’in genel ve özel kampanyalarından, promosyonlarından, tanıtımlarından öncelikli olarak haberdar olur; Twist Card Çeki kazanma/harcama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 • TWIST CARD’ın işletim sistemini nasıldır?
  Twist Card; müşterinin her alışverişi için aynı değerde bakiye oluşturmasını sağlayan bir yapıya sahiptir. Örneğin 100 TL değerinde bir t-shirt alan müşteri arka planda 100 TLlik bakiyeye sahip olur.
  Bakiyesi 200 TL‘ye ulaşan her müşteri 10 TL değerinde Twist Card Çekine hak kazanır ve bir sonraki yaptığı alış verişte (en erken ertesi gün olmak üzere)  bu çekini kullanarak indirim kazanmış olur.
  Tek alışverişinde 200 TL’ye ulaşan bir müşteri de kazandığı 10 TL değerindeki Twist Card Çeki, ancak bir gün sonra kullanabilir çünkü çekler ertesi gün aktive edilmektedir. Yapılan her alışveriş değeri 200 TL’ye tamamlanmak üzere müşterinin kart bakiyesine eklenmektedir.
   
 • TWIST CARD bir taksit kart ya da kredi kartı mıdır? TWIST CARD ücretli midir?

  TWIST CARD bir taksit veya kredi kartı değildir, ödeme ve finansman özelliği bulunmamaktadır. Alışverişlerinizin ödemelerinde, TWIST CARD’ı ister nakit ile ister banka kartları ile beraber kullanabilir ve çek kazanabilirsiniz. TWIST CARD ücretsizdir.

 • TWIST CARD’ı tüm Twist mağazalarında kullanabilir miyim?

  Kartınızı TWIST CARD’ın geçerli olduğu tüm Twist mağazalarında ve www.twist.com.tr üzerinde yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

 • Sabah alışveriş yaptım, çeklerim neden hala web sitesinde gözükmüyor?

  Gün içinde yapmış olduğunuz alışverişlere ait bakiyenizi ve çeklerinizi ertesi gün web sitesinde görüntüleyebilirsiniz.

 • TWIST CARD ile tüm ürünlerden çek kazanılabilir mi? Çekler tüm ürünlerde kullanılabilir mi?

  Kartınız tüm Twist markalı ürünlerde geçerlidir.

 • Ipekyol ve Machka da sizin; o markalardan yaptığım alışverişlerden de çek kazanabilir/kullanabilir miyim?

  TWIST CARD ile sadece Twist markalı ürünlerden çek kazanabilir ve yine sadece Twist markalı ürünlerde çeklerinizi kullanabilirsiniz. 

 • TWIST CARD’a nasıl sahip olabilirim?

  TWIST CARD ‘ınız yoksa ve çek kazanmak istiyorsanız mağazada kasada, webde ödeme aşamasında TWIST CARD kayıt süreçlerini tamamlayarak ve cep telefonu doğrulaması yaparak TWIST CARD sahibi olabilir ve çek kazanmaya hemen o alışverişiniz ile başlayabilirsiniz.

 • Cep telefonu ve diğer bilgiler neden gerekiyor?

  İlk kayıtta müşteri güvenliğini sağlamak, kartı unutmanız durumunda kartsız olarak çek kullanımında güvenliği ve doğru kişinin çekleri kullandığını kesinleştirmek, kazanılan çeklerin kullanım süreleriyle ilgili gerekli bilgilendirme mesajlarını iletebilmek ve özel fırsatlarla ilgili bilgilendirmeleri yapabilmek amacıyla sizlere mesaj yoluyla hizmet vermek durumundayız. Ayrıca, sizi daha iyi anlayabilmemiz, alışveriş alışkanlıklarınızı doğru bir şekilde takip edebilmemiz ve size özel teklifler sunabilmemiz amacıyla cep telefonu bilginizi paylaşmanız gerekmektedir.

 • Yurtdışında kullandığım bir hattım var. O hat üzerinden kayıt olabilir miyim?

  Sadece Türkiye operatörlerinden birine bağlı cep telefonu numarasına ait TWIST CARD Çeki kazanabilir. Yurtdışına çıkmış olan müşterimize de aktivasyon yapabilmesi için ya da web’den kart üyeliğini gerçekleştirebilmesi için güvenlik şifresi gönderilebilir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Telefon0212 368 01 23

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri;

Hafta içi 08:00-20:00 Cumartesi 10:00-20:00