EN
AramaSonuclari

ONLINE DESTEK

SİPARİŞLER VE ÖDEME sorular

 • Aradığım ürüne nasıl ulaşabilirim?

  Sayfanın sağ üst köşesine yerleştirilmiş arama alanına aradığınız ürünün adını, ürün kodunu, ürün rengini yazarak veya sayfanın sol yanında bulunan menüden seçerek istediğiniz ürün grubuna ulaşabilirsiniz. Sıralama butonlarını kullanarak renk ve fiyat ile ilgili istediğiniz gösterime erişebilirsiniz.

 • Siparişlerimi nereden görebilirim?

  Siparişlerinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" başlığı altında görebilirsiniz.

 • Satın aldığım ürünle ilgili siparişimi iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

  Hesabım sekmesinden Siparişlerim sayfası altında siparişinizi seçerek ilgili siparişi iptal etme süresi (30 dakika) içerisinde iptal edebilirsiniz. İşleme alınmış siparişlerin iptali mümkün değildir. Siparişiniz işleme alındıysa siparişiniz elinize ulaştıktan sonra iade etmek istediğiniz siparişinizi firmamıza kargolayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

 • Sepete ürün attığımda ürün bana rezerve edilmiş oluyor mu?

  Twist.com.tr sitesinde yapılan alışverişlerde sepete atılan hiçbir ürün rezerve edilmez. Sepete alınan her ürün satın alma işlemi tamamlanmadığı takdirde başkası tarafından alınabilir.

 • Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?

  www.twist.com.tr'de ödeme işleminizi sadece kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Neden siparişimi tamamlamak için TC Kimlik Numaramı girmeliyim?

  Şirket olarak E Arşiv uygulamasına tabi bulunmaktayız. 433 Sıra No’lu Vergi Usul Kanunu Tebliği uyarınca, faturada TC Kimlik No yer alması zorunludur.

 • Hangi banka kartları ile taksit imkanından faydalanabilirim?

  Advantage özellikli Hsbc kartları Axess,Wing ve Fish özellikli Akbank ve Citibank kredi kartları World özellikli Yapı Kredi, Vakıfbank ve Anadolubank kredi kartları Bank Asya kredi kartları Finansbank kredi kartları Maximum özellikli  İş Bankası A.Ş ve  Ziraat Bankası kredi kartları Bonus, Miles&Smiles, Amex, Flexi özellikli Garanti Bankası, Denizbank, Teb, Şekerbank, Ing Bank, Eurobank, Tekfen kredi kartları'nı kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Listelenenler dışındaki kartlar ile sadece tek çekim ödemesi yapabilirsiniz.

 • Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

  Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 • Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

  www.twist.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

 • Hediye çeklerimi nasıl kullanabilirim?

  www.twist.com.tr üzerinden kazandığınız hediye çeklerinizi son kullanma tarihine kadar 1 KEZ kullanabilirsiniz. Hediye çeki ile satın aldığınız ürünlerinizi iade etmeniz durumunda çekiniz aktifliğini kaybedecektir. Hediye çeki ile almış olduğunuz ürünleri herhangi bir Twist mağazasından değişim yapabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Telefon0850 399 89 78

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri;

Hafta içi 08:00-20:00 Cumartesi 10:00-20:00