Teslimat ve Kolay İade

Satın almak istediğin ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra, ödeme ekranında sana kredi kartı bilgilerin sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankaya iletilerek ödeme onayı alınacaktır.


Kullandığın karta uygulanan özel ödeme ya da taksit seçenekleri varsa ,siparişini tamamlarken ödeme sayfasında gösterilecektir.


Hesabım sayfasından ilgili siparişini görüntüleyip Siparişlerim başlığı altında yer alan Sipariş Detay' ın da ki kargo takip linkinden kargonun statüsünü görebilirsin. Siparişin anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilecektir. Kargoya verildiğinde kayıtlı e-mail adresine bilgi geçilecektir. Sitemizden yapacağın 400TL üstü tüm alışverişlerin için kargo ücretsizdir.


Teslimat ve fatura adresini satın alma esnasında sipariş sayfasından ya da öncesinde Hesabım sayfasında bulunan adreslerim bölümünden değiştirebilirsin.


Teslimat ile ilgili diğer sorularına Siparişlerim başlığı altında yer alan kargo takip linkinden ulaşabilir ya da 0850 399 89 78 no' lu telefondan müşteri temsilcimizle görüşebilirsin.


Henüz işleme alınmamış siparişlerin için hesabım sayfasından siparişine ulaşıp, iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.


İşleme alınmış siparişlerin eline ulaştıktan sonra iade edebilirsin. İadeni nasıl yapacağınıza dair tüm bilgilere iade ve değişim 'den ulaşabilsin.


Faturanı göstermek suretiyle tüm alışverişlerinin değişim işlemlerini Twist mağazalarından gerçekleştirebilirsin. Ürünlerini iade etmek istediğinde mağazalara giderek aldığın ürün tutarı üzerinden hediye çeki alabilir yada ücret iadeni alabilirsin.


Mağazaların adresine mağazalarımız sayfasından ulaşabilirsin.