Teslimat ve İade

Standart Teslimat

59,95 TL

1500 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo ücretsiz.

*İndirim/kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi değişebilmektedir.


Hızlı Teslimat

99,95 TL

Hafta içi ve cumartesi günleri saat 12.00'ye kadar verilen siparişler aynı gün, 12.00'den sonra verilen siparişler, ertesi gün 23.00'e kadar teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatillerde verilen siparişler takip eden ilk iş günü 23.00'e kadar teslim edilir.

Hızlı teslimat sadece İstanbul için geçerlidir.

Ancak İstanbul’da bulunan bazı bölgeler hızlı teslimata dahil değildir.

Bulunduğun bölge hızlı teslimat bölgesi değilse yalnızca standart teslimat seçeneği aktif olacaktır.

Eğer siparişindeki ürünler arasında hem Online Depo, hem de Mağaza Stoklu ürünler var ise, ürünler 2 farklı sevkiyatta gönderilecektir. Hızlı Teslimat seçeneğini Online Depo gönderilerin için tercih edebilirsin

Satın almak istediğin ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra, ödeme ekranında sana kredi kartı bilgilerin sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankaya iletilerek ödeme onayı alınacaktır.

Kullandığın karta uygulanan özel ödeme ya da taksit seçenekleri varsa, siparişini tamamlarken ödeme sayfasında gösterilecektir.

Hesabım sayfasından ilgili siparişini görüntüleyip Siparişlerim başlığı altında yer alan Sipariş Detay'ındaki kargo takip linkinden kargonun statüsünü görebilirsin. Siparişin anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilecektir. Kargoya verildiğinde kayıtlı e-mail adresine bilgi geçilecektir. Sitemizden yapacağın 1500TL üstü tüm alışverişlerin için standart kargo ücretsizdir.

 

Teslimat ve fatura adresini satın alma esnasında sipariş sayfasından ya da öncesinde Hesabım sayfasında bulunan adreslerim bölümünden değiştirebilirsin.


Teslimat ile ilgili diğer sorularına Siparişlerim başlığı altında yer alan kargo takip linkinden ulaşabilir ya da 0850 399 89 78 no' lu telefondan müşteri temsilcimizle görüşebilirsin.


Henüz işleme alınmamış siparişlerin için hesabım sayfasından siparişine ulaşıp, iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.

 

İşleme alınmış siparişlerin eline ulaştıktan sonra iade edebilirsin. İadeni nasıl yapacağına dair tüm bilgilere iade ve değişim 'den ulaşabilirsin.

Faturanı göstermek suretiyle tüm alışverişlerinin değişim işlemlerini Twist mağazalarından gerçekleştirebilirsin. Ürünlerini iade etmek istediğinde mağazalara giderek aldığın ürün tutarı ücret iadeni alabilirsin.

Mağazaların adresine mağazalarımız sayfasından ulaşabilirsin.