EN
AramaSonuclari
TWIST app's

Sezon trendlerini kendine özgü tasarım anlayışıyla yorumlayan Twist’in yaratıcı ve hayat dolu
koleksiyonunu iPhone, iPad ve Android uygulamalarıyla keşfedebilirsin.

EKSİKSİZ KATALOG
VE KOLAY GEZİNME
Online alışveriş sitesi twist.com.tr’deki tüm özelliklerle beraber, uygulamalarımızda ​ şunları da yapabilirsin:
Çekici ve gelişmiş ürün sayfalarıyla daha kolay online alışveriş. Kolay filtreler ile aradığın en moda ürüne rahatça ulaşabilir, ürün görselleri arasında sağ-sol ekran kaydırmasıyla yeni stiller keşfedebilirsin.
Giyim alışverişini tek adımda yap! Kredi kartı detaylarını istersen cihazında tutabilir, sonraki online alışverişlerinde kolayca ödemeni yapabilirsin.
SCAN & SHOP
Twist aplikasyonu her zaman yanında! Beğendiğin herhangi bir Twist ürünün sadece etiketini scan etmen yeterli… Gerisi bizde. Mağaza içinde favori ürünlerini kolayca aplikasyonuna taşı!
Twist iPhone ve iPad uygulamalarıyla yeni sezonun trend ürünlere rahatlıkla ulaşıp güvenle alışverişini tamamlayabilir, kampanya ve indirimlerden ilk sen haberdar olabilirsin.
TWIST
MAĞAZANI BUL
Lokasyon tanıma özelliğiyle, sana en yakın Twist mağazasını hızlıca bulabilir, Sezon trendlerini kendine özgü tasarım anlayışıyla yorumlayan Twist’in yaratıcı ve hayat dolu koleksiyonunu keşfedebilirsin!
VE DAHA FAZLASI...
Hesabım altında siparişlerini kolayca takip edebilirsin.
​Twist card çekleri kazanıp, siparişlerinde istediğince kullanabilirsin.
Kampanyalardan faydalanabilir, indirim kuponu kullanarak en moda ürünlere daha az ödeyerek sahip olabilirsin.
Twist dünyası ile sen de tanış! Online alışverişini güvenli bir şekilde tamamlaman için gerekli bütün önlemler alınmıştır.