TWIST GARANTİPAY

1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında, twist.com.tr'de Bonus kredi kartları ile GarantiPay kullanarak yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL Bonus kazanılacaktır.

GarantiPay nedir, nasıl kullanabilirim?

GarantiPay, BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışveriş sepeti twist.com.tr‘de oluştur, ödeme sayfasına geldiğinde seçenekler içerisinden GarantiPay'i seç. Açılan ekranda Garanti BBVA'da kayıtlı telefon numaranı veya TC Kimlik numaranı gir. Telefonuna BonusFlaş'tan bildirim gelecek, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş ödemeler bölümündenden işlemini görüntüleyebilirsin.

Dilersen üst bölümden ödeme yapacağın kartı değiştirebilirsin.

İşlemini onaylayıp BonusFlaş parolanı girdiğinde işlemini saniyeler içerisinde kart bilgilerini girmeden güvenle yapmış olacaksın.

Kampanya Koşulları

Kampanya 1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında twist.com.tr‘de Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL bonus kazanabilir.

Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.

Kazanılan Bonus'lar, 15 Aralık 2021’de kartınıza yansır ve 16-31 Aralık 2021 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.

Kullanılmayan Bonus’lar, 1 Ocak 2022’de geri alınacaktır.

İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

Garanti BBVA ve Ayaydın Miroglio Grup kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.