EN
AramaSonuclari

KURUMSAL

 

Ölçülebilir değerler yaratmak
Bugün yurtiçinde 62, yurtdışında 2 mağaza ile Twister’ların beğenisine sunulan Twist, Ayaydın-Miroglio grubunun en farklı ve genç tasarımlara sahip markası olarak konumlandırılıyor.

 

TWIST HAKKINDA

1997 yılında kendini genç hisseden her yaştan kadınlar için yaratılan Twist, kısa süre içinde kendine özgü ve farklı kıyafetler tercih eden, kaliteli ürünleri makul fiyatlarla satın almayı seven geniş bir müşteri kitlesi tarafından kabul gördü. Azerbaycan, Kuveyt ve Kıbrıs'ta mağazaları bulunmaktadır.

Cool üslubu ve özgün tasarımlarıyla Twist, her an her yerde uyumla kombinlenebilen parçaların yanı sıra, ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonları ile farklı beğenilere hitap ediyor. Koleksiyonlarındaki zamanı yakalayan parçalarla, özgürlüğü simgeleyen çizginin bir adım önünde duruyor. Şehrin dinamizmine uyum sağlayarak, kendini özgürce ifade eden yenilikçi koleksiyonlarında ruhunu özgür bırakan, klişelerden uzak bir tarzı yansıtıyor.

Twist ilk ünlü işbirliğini Türkiye’nin süperstar’ı Ajda Pekkan ile 2012 yılında yaptı. Ajda Pekkan ile birlikte Twister’ların hayat tarzına uygun tasarımlar hayata geçirildi. 2016 yılında ise Twist’in dinamik ruhuna ve cool görünümüne uygun, tüm Twister’ları yine heyecanlandıran popstar Hadise ile birlikte özel koleksiyon hazırlığı gerçekleşti.

Sonbahar/Kış 2011-12

Sonbahar/Kış 2015-16

Yenilikçi tarzı ve unique tasarımlarıyla fark yaratan Twist, 2016 yılında Chill Out Bodrum ve Chill Out Çeşme festivallerinde sponsor olarak festival stilinin kodlarını oluşturan bohem ve şık görünümleri vitrinlerden festivallere taşıdı.

Bugün yurtiçinde 62, yurtdışında 2 mağaza ile Twister’ların beğenisine sunulan Twist, Ayaydın-Miroglio grubunun en farklı ve genç tasarımlara sahip markası olarak konumlandırılıyor.

Twist’in özgün ve dinamik koleksiyonlarının hazırlandığı merkez ofis, 2000 yılından bu yana Şişli- Bomonti’deki, 10.200 m² kapalı alana sahip olan 12 katlı “Akıllı Bina”da konumlanmaya devam ediyor.

Marka Kimliği:

Ne sunuyoruz?

Marka konumlandırmamız Twist tarzıyla, kadınlara kendilerini özgür bir şekilde ifade etmeleri ve geleceklerini şekillendirirken cesur ve yaratıcı olmaları ilham veriyoruz.

Ne söylüyoruz? (Marka Manifestosu)

Twist kendini özgürce ifade etmekten çekinmeyen, cesur ve cool genç kadınların sesidir.

Nasıl söylüyoruz? (Marka Tonu)

Kendimizi benzersiz, cesur, cool ve avant- garde bir şekilde ifade ediyoruz.

 

Mağazalar:

Abdi İpekçi, Twist Pop Up Store

Park Adana Yeni Konsept Mağaza

 

İpekyol Tekstil Fabrikası
Aga Khan Mimarlık Ödülü
’nü 2010 yılında Türkiye’ye kazandıran ilk ve tek yapı oldu.

Ünvanı
İpekyol Giyim San. Paz. ve Tic. A.Ş.
Ticaret Sicil Numarası
241296
Mersis No
0479 0044 0940 0012
Genel Müdürlük
Bomonti Kazım Orbay Cad. No.35 34381 Şişli/ İstanbul
Yer Sağlayıcı
Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.
Telefon
0212 368 0 111