EN
Arama Sonuçları
Ürün adı

TREND ALERT

YENİ FENOMEN

Sloganlı t-shirt ve sweatshirt'ler renklerin uyumu içerisinde yeni fenomen olmaya doğru ilerlerken, tarzını ortaya koyacak öneriler seni bekliyor!

Ürün adı  

KUSURSUZ UYUM

Ürün adı
Floral desenlere bir doz cool tavır aşılayan siyah ve beyaz, geçiş mevsiminde inzivaya çekilmek yerine kusursuz uyumun peşinde!

Kombinlerin ayrıntılarında kendisini gösteren payet, pul ve simler baştan aşağıya sahnede! Sadece gece değil gündüzden geceye dönüşte de parıltısıyla bakışları üstüne toplayan payet detaylar ve payet bluzlar, tül altından çıkan çizgili trikolar, sezonun must have parçası oluyor. Cropped süet biker ceketler, klasik tasarımını yıkan ve kesimiyle fark yaratan trençkotlar Twist 2018 İlkbahar yenifenomenu'nun ters köşe parçaları arasında yer alıyor.

Ürün adı
ASİ RUHUN İZİNDE!

Festivallerin dinmeyen enerjisiyle harmanlanan etnik desenler ve bahar çiçekleri bluzlarda ve eteklerde hareket etmek için heyecanlanırken, sportif çizgiler ile ortaya çıkan bomber ceket ve kamuflaj desenli parkalar sokak stiline taze bir vuruş yapıyor. Boncuk ve işlemelerle zenginleşen detayların yanı sıra ilgi çekici danteller, volanlar etek ucunda kendini ortaya çıkararak keşif dolu bir tur atıyor.

Taş ve grogren detaylı küpeler "Az Çoktur" kurallarını tekrardan sineye çekiyor ve rengarenk etkisiyle capcanlı bir stil yaratıyor. Tüm parmaklarda yer alacak yüzükler ise altın ve gümüş üstüne detaylarıyla bohem tavra nokta atışı yapıyor.

Ürün adı
Ürün adı

TWISTER RADARI

YENİ FENOMEN