Uzaktan Satış

Yeni sunulan hizmetler kapsamında, mağazalardan tanıdığın danışmanlar, görüntülü bir telefon görüşmesi ile evinden çıkmadan alışveriş deneyimi sunmaktan mutluluk duyar. Danışman ile yapacağın görüntülü konuşma esnasında seçtiğin ürünlerin ödeme adımını SMS ile gönderilen link üzerinden tamamlayabilirsin. Siparişin, 13:30’dan önce alındıysa aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.

Uzaktan Satış Adımları:

  1. Mağazalar sekmesinden ilgili mağazanın telefon numarasını arayabilirsin. Eğer görüntülü konuşmak istersen satış danışmanlarımız sizi yönlendirecektir.
  2. Size sunulan ürünler arasında beğendiklerini seçtikten sonra satış danışmanınız ödeme linkini size SMS olarak iletir.
  3. SMS’de yer alan linke tıklayarak sanal pos üzerinden ödemeni gerçekleştirebilirsin.
Uzaktan satış tüm ürünler için mevcut mu?

Evet, tüm ürünlerimizi uzaktan satış uygulamamız ile satın alabilirsin.

Uzaktan satış ile hediye gönderimi yapabilir miyim?

Evet, satış esnasında mağaza satış danışmanımıza belirterek seçtiğin ürünü dilediğin adrese hediye gönderebilirsin.

Twist çeklerimi ve kampanyaları kullanabilir miyim?

Twist çeklerini, satış sırasında telefon ile tarafınıza gönderilecek şifre ile kullanabilirsin. Güncel olan kampanyalardan da yararlanabilirsin.

Siparişim ne zaman hazır olur? Nasıl bilgilendirilirim?

Siparişin alındığı gün kargo saatinden önce ise aynı gün kargolanır, yoksa ertesi gün kargoya teslim edilir. Hafta sonu siparişleri, pazartesi günü kargolanır. Siparişin, kargo firmasına teslim edildikten sonra telefonunuza kargo takip bilgileri gönderilir.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Siparişin, UPS kargo aracalığıyla gönderilir.

Kargo ücretli midir?

Uzaktan satış ile alınan ürünlerde kargo ücreti alınmaz.

Uzaktan satış ile aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Uzaktan satış ile aldığın ürünü, MNG ya da UPS Kargo’ya Twist müşteri kodunu belirtip ücretsiz şekilde alışverişi gerçekleştirdiğin mağaza adresine göndererek ya da herhangi bir mağazamıza faturan ile giderek iade işleminizi tamamlayabilirsin. Kargo ile gönderim yaptığında, ürün mağazamıza ulaştığında para iadesi gerçekleşir.