Uzaktan Satış


Mağaza ürün danışmanı ile yapacağınız görüntülü konuşma esnasında seçtiğiniz ürünlerin ödeme adımını SMS ile gönderilen link üzerinden tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz, 13:30’dan önce alındıysa aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Sipariş oluşturma ve ödeme adımlarını sayfanın altında yer alan video üzerinden izleyebilirsiniz. 

Uzaktan Satış Adımları:

  1. Mağazalar sekmesinden ilgili mağazanın telefon numarasını arayabilirsin. Eğer görüntülü konuşmak istersen satış danışmanlarımız sizi yönlendirecektir.
  2. Size sunulan ürünler arasında beğendiklerini seçtikten sonra satış danışmanınız ödeme linkini size SMS olarak iletir.
  3. SMS’de yer alan linke tıklayarak sanal pos üzerinden ödemeni gerçekleştirebilirsin.
Uzaktan satış tüm ürünler için mevcut mu?

Evet, tüm ürünlerimizi uzaktan satış uygulamamız ile satın alabilirsin.

Uzaktan satış ile hediye gönderimi yapabilir miyim?

Seçtiğiniz ürünü dilediğiniz adrese hediye gönderebilirsiniz. 

Twist Plus puanlarımı ve kampanyaları kullanabilir miyim?

Twist Plus puanlarınızı, satış sırasında telefon ile tarafınıza gönderilecek şifre ile kullanabilirsiniz. Güncel olan kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Siparişim ne zaman hazır olur? Nasıl bilgilendirilirim?

Siparişin alındığı gün kargo saatinden önce ise aynı gün kargolanır, yoksa ertesi gün kargoya teslim edilir. Hafta sonu siparişleri, pazartesi günü kargolanır. Siparişin, kargo firmasına teslim edildikten sonra telefonunuza kargo takip bilgileri gönderilir.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Siparişin, UPS kargo aracalığıyla gönderilir.

Kargo ücretli midir?

Uzaktan satış ile alınan ürünlerde kargo ücreti alınmaz.

Uzaktan satış ile aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Uzaktan satış ile aldığınız ürünü, alışverişi gerçekleştirdiğiniz mağaza adresine göndererek ya da herhangi bir mağazamıza faturanız ile giderek iade işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kargo ile gönderim yaptığınızda ürün mağazamıza ulaştığında para iadesi gerçekleşir.