TWIST PLUS

Twist Plus üyeliği ve avantajları nedir?

Twist Plus üyesi olduğunda, Twist’in genel ve özel kampanyalarından, promosyonlarından, tanıtımlarından öncelikli olarak haberdar olur; puan kazanma/harcama avantajlarından yararlanabilirsin.
Twist Plus üyeliğin yoksa ve puan kazanmak istiyorsan mağazalarımızda kasada, web sitesinde Twist Plus üyelik kayıt süreçlerini tamamlayarak ve cep telefonu doğrulaması yaparak Twist Plus üyesi olabilir ve Twist Plus üyesi olduktan sonraki alışverişlerinde puan kazanmaya başlayabilirsin.
Twist Plus ayrıcalığı ile web sitesinden yaptığın alışverişlerinden %5'e varan oranda puan kazanabilir ve kazandığın puanlar aktif duruma geldiğinde tüm Twist ürünlerinde kullanım sağlayabilirsin. Kazanılan Twist Plus puanların son tarihi kazanıldığı tarihe göre bir sonraki yılın son günüdür.

Twist Plus üyesi nasıl olunur?

Twist Plus üyesi olmayı mağazalarda kasadan talep ederek; web sitesinde de aşağıdaki süreçleri tamamlayarak üyelik sahibi olabilir ve puan kazanmaya başlayabilirsin.
1-Yeni üyelik oluştururken web sitesinde gerekli kişisel bilgiler doldurulduktan sonra “Plus üyeliği istiyorum ve sözleşmeyi burada onaylıyorum” kutucuğunun işaretli olduğuna emin olunmalıdır.
2- Tüm üyelik bilgilerinizin en altındaki “Twist Plus üyesi olmak istiyorum ve Twist Plus sözleşmesini onaylıyorum.” kutucuğunun işaretli olduğuna emin olunmalıdır.
3- “Bilgilerimi Güncelle” butonuna tıklayarak Twist Plus üyeliğini aktif hale getirebilirsin.

Twist Plus puanımı nereden görebilirim?

Twist Plus puanlarını sipariş ödeme adımında "Twist Kullanılabilir Puan" alanında görüntüleyerek kullanım sağlayabilirsin. 

* Twist Plus puanınızı kullanabilmek için ise siparişini oluşturman ve ödeme ekranına kadar ilerlemen gerekmektedir.

Twist Plus’ın özel programı nedir?

Twist Plus, puan ve seviyeye dayalı bir özel müşteri programıdır. Twist Plus’ta 4 farklı kategori bulunur. Bulunduğun kategoriye bağlı olarak Twist Plus üyeliğin ile yaptığın Twist ürün alışverişlerinden daha fazla oranda puan kazanabilir, sana özel sürpriz hediyelerden ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsin.

** Twist Zone markalarından yapılan alışverişlerde Twist Plus puan kazanımı sağlanamamaktadır.


Twist Plus’ın özel programına nasıl katılabilirim?

Twist Plus üyesi olmak için; mağazalarımızda ya da online üzerinden Twist Plus kayıt süreçlerini tamamlayabilirsin. Twist Plus üyesi olmak için tıkla..  Twist Plus üyeliğin ile yaptığın Twist ürün alışverişlerinden kazandığın 1.000 puan ile Popular, 2.500 puan ile Private, 6.000 puan ile Prime seviyesine ulaşabilirsin. Seviyen yükseldikçe de daha fazla ayrıcalığa sahip olabilirsin.

** Twist Zone markalarından yapılan alışverişlerde Twist Plus puan kazanımı sağlanamamaktadır.

Twist Plus’ın özel programında ayrıcalıklı seviyemi nasıl korurum?

Twist Plus üyeliğini korumak, yıl içerisinde Popular üyeler için 750 Puan, Private üyeler için 2.000 Puan, Prime üyeler için 5.000 puan kazanımına bağlıdır.

Twist Plus’ın özel programında ayrıcalıklı seviyem süreli midir?

Twist Plus seviyesini koruma süresi 12 aydır. 12 ay boyunca yaptığın Twist ürün alışverişlerin ve Twist Plus puanların hesaplanır. Toplam erişilen Twist Plus puanına bağlı olarak, bir üst ya da alt seviyeye  geçebilirsin.

** Twist Zone markalarından yapılan alışverişlerde Twist Plus puan kazanımı sağlanamamaktadır.


Twist Plus’ın özel programında seviye ayrıcalıkları nelerdir?

Üyelik girişi yaparak, bağlı olduğun seviyeye bağlı sana özel ayrıcalıklara erişebilirsin.