İade ve Değişim

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Siparişlerim sayfasından iadesini yapmak istediğiniz ürüne ait Sipariş Detay'a tıklayınız. İade etmek istediğiniz ürünü ve iade nedenini seçerek Devam butonuna tıklayınız. İade etmek istediğiniz ürünü seçerek Sipariş İade'ye tıklayınız. Ekranda çıkacak müşteri iade onay kodu ve 198583 cari koduyla Yurtiçi kargo şubelerine iade edeceğiniz ürünü teslim edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi, fatura ile fatura tarihinden itibaren en geç 45 gün içerisinde herhangi bir Twist mağazasına iade edebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

www.twist.com.tr adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi, fatura ile fatura tarihinden itibaren en geç 45 gün içerisinde herhangi bir Twist mağazasından değiştirebilirsiniz. 

Hediye gönderilmiş bir ürünü nasıl değiştirebilirim?

Hediye ürün değişimlerini, belirtilen süre dahilinde herhangi bir Twist mağazasından yapabilirsiniz. Hediye Değişim Kartınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Siparişimi iptal ettim, iadesini ne zaman ve nasıl geri alacağım?

İptal işlemini tamamladığınızda iptal edilen ürünler ile ilgili bilgi e-posta adresinize gönderilir. Ödeme şeklinize göre para iadesi gerçekleştirilir ve tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılır. Para iadesinin hesabınıza yansıma süresi bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılır?

Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. İade işlemini ekstrenizde görebilir, konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. İade işlemini ekstrenizde görebilir, konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

İade ve değişim koşulları nelerdir?

Küpe ve benzeri kişisel kullanım ürünlerinin, hijyenik sebepler dolayısıyla değişim ve iadesini kabul edilmemektedir.

Hijyen kuralları gereğince web sitemizden satın aldığınız plaj giyim ve kozmetik ürünlerin değişim ve iade süreçlerinde özel koşullar uygulanmaktadır. 

Plaj Giyim İade Değişim Süreçleri

İade ve değişim durumunda ise tüm etiketlerin ve koruyucu bandın zarar görmemiş olması; üründe herhangi bir leke ya da hasar bulunmaması gerekmektedir. Aksi durumda ürün değişimi ve iadesi yapılamamaktadır.

Ürün, tüm aksesuarları sağlam şekilde teslim edilmeli; koruyucu çantası dâhil olmak üzere orijinal ambalajı ile kullanılmamış olmalıdır.

Üründe deforme olması durumunda incelemeye alınması gerekmektedir. İnceleme sonrasında iade ya da ret kararı verilerek tarafınıza bilgilendirmesi yapılacaktır.

Ürünlerin iadesi, özel çantasıyla birlikte kabul edilmektedir.

Bikiniler, takım halinde satılmaktadır. Bu ürünlerin iade ve değişim sürecinde eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

www.twist.com.tr adresinden almış olduğunuz ürünün hatalı çıkması halinde ya da bedenin uygun olmaması gibi kişisel durumlarda teslimat tarihinden itibaren plaj giyim ürünleri özelinde en geç 14 gün içerisinde herhangi bir Twist mağazasından iade ve değişim yapılabilmektedir.

Satın aldığınız ürünü, belirtilen tüm koşullar uygunsa faturanızı beyan ederek değişim ve iadesi yapabilirsiniz.