İade ve Değişim

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?
www.twist.com.tr adresinden satın aldığın ürünlerin değişimini herhangi bir Twist mağazasından faturanı göstererek yapabilirsin.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Twistzone'dan satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Twistzone markalarından satın aldığın ürünlerin iade ve değişimi mağazalarımızdan yapılamamaktadır. İade ve değişim için önce hesabım sekmesinden ilgili siparişini seçip iade talebini oluşturman gerekir. Sonrasında paketinden çıkan iade formunu doldurarak herhangi MNG Kargo şubelerinden iade gönderimini bedelsiz olarak yapabilirsin.Teslimat adresi olarak "EKOL LOJİSTİK İpekyol Online Hadımköy Nakkaş Yolu caddesi No:15 Hastahane Mahallesi Arnavutköy/İstanbul PK 34555" adresini kullanabilirisin. Mağazadan size gönderilen ürünlerimizin iadesi için iade formunu bu linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Mağazadan tarafıma gönderilen ürünü nasıl iade edebilirim?

İadeni MNG KARGO şubelerinden aşağıdaki adrese gönderirsen kargo masrafları tarafımıza aittir.

Mağazadan sana gönderilen ürünlerimizin iadesi için iade formunu bu linke tıklayarak indirebilirsin. Formu yazdırıp , üzerindeki talimatları takip ederek iade işlemini tamamlayabilirsin.

Formu bastırma imkanın yok ise paketinin üzerine aşağıdaki bilgileri yazabilirsin.

EKOL Hadımköy tesisleri Hadımköy Nakkaş Yolu cad. No: 15 Hastane mahallesi Arnavutköy/İstanbul Posta Kodu : 34555

"Karşı ödemelidir (Ücret Alıcı-ÜA) MNG Kargo Müşteri No: 350591124"

Mağazalarınızdan değişim yapabilir miyim?

Mağazalarımızdan faturanı beyan ederek kullanılmamış ürünlerinin değişimini 45 gün içinde yapabilirsin.

Mağazalarınızdan iade yapabilir miyim?

Mağazalarımızdan faturanı beyan ederek kullanılmamış ürünlerini iade edebilirsin.

İade etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim alınan tarihten itibaren ilk ondört (14) iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağın iadelerde de, aldığın ürünü teslim tarihinden itibaren 45 gün içerisinde iade edebilirsin.

İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

www.twist.com.tr'den form doldurarak gerçekleştirdiğin tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadeni MNG KARGO dışında başka bir kargo firmasından yaptığında karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılır?

Her türlü ödemede, tarafımızdan bankana tüm tutar iade edilir. Ödemeni taksitli olarak yaptığında, iaden her ay kartına, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartına her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankandan alabilirsin. Ayrıca, ekstrende iade işlemini görebileceksin.

Not: Ödemesini yapmış olduğun taksit tutarları, ilk ekstren ile birlikte kredi kartına artı bakiye olarak yansıyacaktır.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

www.twist.com.tr, iade ettiğin ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İaden kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iaden gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksin. İadenin hesabına yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

İade koşulları nelerdir?

Ürünlerin orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanması gerekmektedir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.