Siparişler ve Ödeme

Nasıl sipariş verebilirim?

Üye girişinizi yaptıktan sonra alışverişe başlayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri, renk ve beden seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir miyim?

Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Twist'ten verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız. Teslimat adresinizi doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen gösteriniz. Fatura adres bilgileri, faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayın. Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, kargo şubesinden ürün teslimatı yapılmaz. Alıcının adreste bulunmaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 30 dakikadır. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. 30 dakikadan sonra siparişiniz depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından iade aşamasına geçecektir.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Banka kartı veya kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Taksitlendirme seçeneği banka kampanyalarına göre değişkenlik göstermektedir. Banka/kredi kartlarına göre taksit seçeneklerini “Ödeme” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Siparişimi tamamlamak için neden TC kimlik numaramı girmeliyim?

Şirket olarak E-Arşiv uygulamasına tabi bulunmaktayız. 433 Sıra No’lu Vergi Usul Kanunu Tebliği uyarınca, faturada TC Kimlik numarasının yer alması zorunludur.

Gift Card ile ödeme yapabilir miyim?

Mağazalarımızdan satın alınan gift cardlar twist.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılmamaktadır. 

Kampanya, indirim ve Twist Plus puanım ile nasıl ödeme yapabilirim?

Ödeme adımında size özel tanımlı kampanyalar Twist ürünlerinde otomatik olarak tutardan düşecektir. ‘’Promosyon kodu ekle’’ alanından kampanya kodunuzu ekleyerek, Twist ürünlerinde, eğer var ise aktif Twist Plus puanınızı da kullanarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

** Twist Zone markalarında kampanya indirimleri ve Twist Plus puan kullanımı sağlanamamaktadır.


Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

www.twist.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.